Dodaj baner!
Szukaj:

Banery reklamowe

Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-12-2022 w kategorii PRACA / Oferty pracy
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - NIEMCY
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 13,50 € brutto/h!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
● Gotowość do pracy dwuzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Pracę od zaraz!
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13 € brutto/h, a po 3 miesiącach 13,50 € brutto/h!
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 68 € za tydzień
● Testy na koronawirusa - Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
● Tanie obiady w stołówce zakładowej oraz rabat w sklepie przyzakładowym
● Możliwość pobrania bezpłatnego karnetu na siłownię/basen
● Bezpłatną odzież roboczą
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Dane :

Concept Plus
E-mail: bydgoszcz@cp-personal.com
Telefon: 52/522 80 50
Miasto: Haren (Ems) / Wietze

Tagi ogłoszenia: pracownik produkcji pakowacz produkcja
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 142 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

WYRÓŻNIJ TO OGŁOSZENIE !

Co to jest "Wyróżnienie ogłoszenia" ?

* Twoje ogłoszenie będzie pokazywane w dziale ogłoszeń wyróżnionych (zobaczy je więcej ludzi!),

* Ogłoszenie zostanie wyróżnione na 7 dni,

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń- tego nie da się przeoczyć,

* Pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że je KAŻDY ZAUWAŻY,

Koszt wyróżnienia: 1,23 zł brutto za 7 dni emisji.

- usługę SMS obsługuje: CTM Mobiltek

- usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: (T-mobile, Plus, Play, Orange)

- link do reg.usług SMS: https://smartpay.pl/regulamin-klienta

- reklamacje można składać pod: https://smartpay.pl/complaint

- dane właściciela serwisu: POLBIRD Damian Sowa, ul. Bat. Chł. 4/39, 76-200 Słupsk

Żeby wyróżnić ogłoszenie wyślij SMS o treści
AP.EKOSZNET1
na numer
71068
a następnie wpisz kod z otrzymany sms-em.
Koszt wysłania sms to 1,23 zł brutto.