Dodaj baner!
Szukaj:

Banery reklamowe

Ogłoszenie zamieszczone dnia 10-05-2022 w kategorii PRACA / Oferty pracy
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie

STUDENCIE!
UCZNIU!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji - mile widziane grupy, pary!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:

● Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner markowych ubrań
● Kontrola jakości
● Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 11-13 € brutto/h oraz dodatki i premie
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Dane :

Concept Plus
E-mail: bydgoszcz@cp-personal.com
Telefon: 52/522 80 50
Miasto: Haren (Ems) / Wietze

Tagi ogłoszenia: pracownik produkcji pakowacz praca na wakacje praca dla studentów praca dla par
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 10-11-2022
Przeczytano: 20 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

WYRÓŻNIJ TO OGŁOSZENIE !

Co to jest "Wyróżnienie ogłoszenia" ?

* Twoje ogłoszenie będzie pokazywane w dziale ogłoszeń wyróżnionych (zobaczy je więcej ludzi!),

* Ogłoszenie zostanie wyróżnione na 7 dni,

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń- tego nie da się przeoczyć,

* Pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że je KAŻDY ZAUWAŻY,

Koszt wyróżnienia: 1,23 zł brutto za 7 dni emisji.

- usługę SMS obsługuje: CTM Mobiltek

- usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: (T-mobile, Plus, Play, Orange)

- link do reg.usług SMS: https://smartpay.pl/regulamin-klienta

- reklamacje można składać pod: https://smartpay.pl/complaint

- dane właściciela serwisu: POLBIRD Damian Sowa, ul. Bat. Chł. 4/39, 76-200 Słupsk

Żeby wyróżnić ogłoszenie wyślij SMS o treści
AP.EKOSZNET1
na numer
71068
a następnie wpisz kod z otrzymany sms-em.
Koszt wysłania sms to 1,23 zł brutto.